Filmy które zalegają z płatnościami w stosunku do Urzędu Skarbowego czy też Zakładu Ubezpieczeń Społecznych mogą mieć pewne problemy z uzyskaniem kredytu, mogą zostać także wpisane do rejestru dłużników, z pewnością może to utrudnić wiele działań przedsiębiorstwa.

Warto zwrócić uwagę iż możliwe są także odsetki oraz koszty upomnienia, dlatego też wiele firm które są w złej sytuacji finansowej stara się o pożyczki które pozwolą na spłatę. Obecnie wiele banków, instytucji finansowych udziela tego rodzaju kredytów, są to kredyty preferencyjne które z pewnością cechują się niskimi kosztami.

Atrakcyjne pożyczki dla firm

Pomoc w spłacie zadłużenie do Urzędu Skarbowego

W przypadku zadłużenia w stosunku do Urzędu Skarbowego czy też ZUS możemy spróbować rozłożyć dług na raty, wówczas odsetki będą nieco mniejsze, możemy także postarać się o odroczenie terminu spłaty. W niektórych przypadkach kiedy występuje sytuacja finansowa i rodzinna jest bardzo zła, kiedy przykładowo osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą nie ma środków wówczas może zadłużenie może zostać umorzone. Naturalnie tego rodzaju kredyty mogą być udzielane bez zaświadczeń, firmy w słabej kondycji finansowej nie otrzymają zaświadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.

Obecnie firmy udzielające pożyczek gwarantują minimum formalności, proces przyznawania tego rodzaju pożyczki jest szybki, może być to przykładowo kredyt celowy na spłatę zaburzenia w stosunku do Urzędu Skarbowego, wówczas pieniądze wpłacane są od razu na konto urzędu. Oczywiście może być to pożyczka odpowiadająca kwocie zadłużenia, w przypadku mniejszych kwot wystarczy oświadczenie przedsiębiorcy o kwocie zaległości, niekiedy potrzebne będzie zaświadczenie z urzędu, zwłaszcza przy większych kwotach.

Z pewnością pożyczka na spłatę US jest bardzo dobrym pomysłem jeżeli firma chce wyjść z długów, warto zwrócić uwagę iż wówczas kiedy nie posiada zaległości może brać udział w przetargach, starać się o duże kredyty, zlecenia, z pewnością pozwoli to na kontynuowanie działalności.