Wulkanizacja

Posiadamy bardzo szeroką ofertę związaną z tematyką wulkanizacyjną. Każdy klient u nas znajdzie bardzo szeroki wybór opon różnej wielkości, różnych rozmiarów oraz bardzo różnych producentów. Oczywiście w głównej mierze skupiamy się na sprzedaży opon najbardziej chwytliwych i uznanych marek na rynku.

Jest to prawda, że jakość dla trwałości oraz dla komfortu i bezpieczeństwa podróżowania ma kluczowe znaczenie. Najbardziej uznane marki oponiarskie na rynku znajdują się w naszym sklepie i zapewniają bardzo wysoki komfort oraz bezpieczeństwo podróżowania. Oprócz sprzedaży opon, nasza firma od wielu lat zajmuje się także zagadnieniem naprawy opon, zajmuje się wulkanizacją. Prostujemy felgi stalowe oraz aluminiowe. Wiadomo, że na drodze mogą zdarzyć się bardzo różne sytuacje, w których owe felgi mogą ulec skrzywieniu, zdeformowaniu. My zajmiemy się wszystkim, aby były one jak nowe i mogły nadal w danym pojeździe służyć. Kolejnym ze składników naszej szerokiej oferty jest wyważanie kół, ustawianie ich zbieżności jak również i wymiana opon z zimowych na letnie oraz z letnich na zimowe. Wiadomo, że wszelkie nierówności oraz kwestia wymiany sezonowej opon wiąże się z tym, że owa zbieżność może być nieco zachwiana. Dlatego też dla komfortu jazdy, dla oszczędności paliwa oraz kwestii związanej ze stopniem zużycia opon, ważne jest to, aby dokonać sprawdzenia owej zbieżności oraz jej ustawienia. Nasza firma posiada najwyższej jakości nowoczesny sprzęt, dzięki któremu jest to możliwe do uzyskania. Oprócz tego, że zajmujemy się szeroko pojętym serwisem opon w naszym warsztacie, to ponadto także dysponujemy pojazdem pomocy drogowej.

W wyniku uszkodzenia opony dalsza jazda może okazać się niemożliwa. Dokonujemy holowania pojazdu do naszego warsztatu, a jeśli jest taka możliwość, to nasi pracownicy dokonują naprawy pojazdu, naprawy uszkodzonych opon bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Jednocześnie też musimy wspomnieć o cenach, które są tutaj bardzo atrakcyjne, bardzo konkurencyjne.