Pomoc drogowa

Różnego rodzaju zdarzenia drogowe są codziennością. Nie unikniemy ich i każdemu mogą się one przydarzyć. Dlatego też pod tym względem nasza firma starała się stworzyć ofertę dostosowaną do oczekiwań oraz potrzeb współczesnych kierowców. W zakresie szeroko rozumianej pomocy drogowej oferujemy szereg różnych usług.

Dysponujemy nowoczesnymi samochodami pomocy drogowej o odpowiedniej nośności, o odpowiednim udźwigu, dzięki czemu możemy sprostać bardzo zróżnicowanym wymaganiom, bardzo zróżnicowanym sytuacjom na drogach. Jeśli więc mamy do czynienia z wypadnięciem samochodu z drogi i jego wpadnięciem do rowu, jeśli mamy do czynienia z kolizjami oraz wypadkami, które uniemożliwiają kontynuowanie jazdy, to w takich sytuacjach jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom, mamy techniczne możliwości, aby móc dany samochód wyciągnąć z rowu, aby móc go holować do określonego miejsca, do określonego warsztatu. Działamy przez siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Unii Europejskiej, w każdym kraju, toteż niezależnie od tego, w jakim kraju nasz klient się znajdzie, może liczyć na naszą pomoc. Oczywiście pomagamy nie tylko w sytuacji, gdy mamy do czynienia z kolizją lub wypadkiem drogowym. Nasza pomoc dotyczy również takich sytuacji jak brak paliwa, jak zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie, jak awaria samochodu na drodze. W każdym razie nie pozostawimy nikogo bez pomocy. Nasze usługi w zakresie pomocy drogowej to nie tylko wszechstronność i kompleksowość. Nie możemy nie wskazać również na taki aspekt, jakim są bardzo atrakcyjne ceny, dzięki czemu klienci nie muszą się obawiać, że w trudnej sytuacji są narażeni na jeszcze większe koszty.

Usługi pomocy drogowej są realizowane przez miłych, dobrze wyszkolonych kierowców, toteż jak najbardziej nasi klienci mogą także liczyć na profesjonalną obsługę w każdym zakresie. Usługę pomocy drogowej realizujemy także w zakresie ubezpieczenia komunikacyjnego kierowców, co jest bardzo istotną informacją.