Auto serwis

Nasza firma to nowoczesny, rozbudowany, bardzo dobrze wyposażony warsztat naprawczy. Oferujemy naszym klientom szeroko pojętą naprawę pojazdów wszelkiego rodzaju. Usuwamy wszelkiego rodzaju nieprawidłowości oraz awarie.

Robimy to bardzo szybko, sprawnie, dokładnie, a poza tym również mamy bardzo korzystny, konkurencyjny dla klientów cennik. Zajmujemy się naprawami mechanicznymi, zajmujemy się również kwestiami związanymi z układami elektrycznymi oraz elektronicznymi. To oczywiście nie wszystko. W naszym warsztacie bowiem można także liczyć na naprawy związane z oponami, ze stanem ogumienia. Przeprowadzamy kompleksowy serwis klimatyzacji włącznie z wymianą czynnika chłodzącego oraz dezynfekowania wnętrza pojazdu ozonem. Ponadto także zajmujemy się zagadnieniem związanym z zabezpieczeniem pojazdów. Mowa jest o montażu oraz naprawach systemów alarmowych, mowa jest o monitoringu floty pojazdów służbowych. W zakresie napraw mechanicznych oraz elektrycznych dysponujemy własnym, nowoczesnym systemem komputerowym, dzięki którym odpowiednia diagnostyka każdego samochodu nie stanowi dla nas niczego trudnego. Tym samym czas trwania usunęcia każdej awarii jest znacząco krótszy. Prowadzimy pomiary kompresji silnika, analizujemy poziom spalin w danym samochodzie, pomiary związane z ciśnieniem paliwa oraz oleju, prowadzimy serwis turbosprężarek czy też dokonujemy serwisów przebiegowych. W zakresie układów elektronicznych zajmujemy się praktycznie każdym pojęciem. Mowa jest o systemach ABS, ESP oraz wielu innych. Prowadzimy większe oraz mniejsze, drobne naprawy samochodów.

Istotne jest to, że zajmujemy się każdą marką samochodową, zajmujemy się pojazdami wszelkich modeli. Zatrudniamy wysokiej klasy fachowców, którzy jednocześnie też są prawdziwymi pasjonatami motoryzacji. To przekłada się na zaskakujący efekt naszej pracy.

To równocześnie ma bardzo duże znaczenie dla renomy naszej firmy na rynku, a jest ona bardzo wysoka i możemy pochwalić się bardzo dużą ilością klientów korzystających z naszych usług.