Kiedy zastanawiasz się nad kupnem samochodu, możesz pomyśleć, że to nic innego jak tylko za niego zapłacić.

Na szczęście nie musi tak być! Ten przewodnik zawiera świetne wskazówki dotyczące kupowania samochodów. Dobrym pomysłem jest zastosowanie się do tej porady, aby uzyskać bardzo dużo.Na co Cię stać? Musisz dokładnie zrozumieć, ile masz co miesiąc pieniędzy na opłacenie nie tylko leasingu samochodu, ale także ubezpieczenia, kosztów licencji, paliwa i napraw. Wszystko musi być pokryte co miesiąc, w przeciwnym razie będziesz musiał zmniejszyć kwotę, którą musisz wydać na sam samochód.Zanim wejdziesz do salonu, musisz wiedzieć, jaki samochód chcesz. Jeśli masz dzieci, może powinieneś poszukać furgonetki lub dużego SUV-a. Jeśli to tylko ty, może chcesz czegoś bardziej sportowego. Tak czy inaczej, wiedza o tym, czego chcesz, ułatwi cały proces zakupu samochodu.Dowiedz się, czego chcesz, zanim wejdziesz do salonu. Będziesz mieć do czynienia z profesjonalnymi sprzedawcami, więc zdecyduj, ile jesteś w stanie zapłacić, czego chcesz, a czym nie jesteś zainteresowany. Dzięki temu mniej prawdopodobne jest, że będą Cię zachowywać.Nie czekaj, aż pójdziesz na zakupy samochodowe, aby pomyśleć o tym, jak zamierzasz sfinansować swój samochód. Musisz przybyć do dealera z wstępnie zakwalifikowaną pożyczką samochodową z przyzwoitą stopą procentową. Prawie zawsze będziesz w stanie uzyskać lepszą ofertę, niż zapewniłby ci dealer.Zanim pójdziesz obejrzeć nowy samochód, upewnij się, że dokładnie zbadałeś właściwą wymianę wartości obecnego samochodu. W rzeczywistości, dlaczego nie spróbować sprzedać go samemu przed zakupem. Tak czy inaczej, zyskasz więcej ze swojego pojazdu, jeśli wiesz, ile naprawdę jest wart.Sprawdź ceny rozliczeniowe przed oddaniem starszego pojazdu. Jeśli planujesz sprzedać swój obecny pojazd, aby zbliżyć się do ceny zakupu nowego, uzbroj się w odpowiednią wartość z wyprzedzeniem. Sprawdzanie cen online lub korzystanie z Kelley Blue Book. Strefa Biznesu - Prowadź biznes razem z nami!

Upewnij się tylko, że sprawdzasz cenę hurtową, a nie detaliczną.Przed zakupem samochodu popracuj nad swoją zdolnością kredytową.

Zła ocena kredytowa oznacza wyższe opłaty odsetkowe. Spowoduje to wyższy miesięczny rachunek za samochód. A w niektórych przypadkach spowoduje to wyższe składki na ubezpieczenie samochodu. Uporządkuj swój kredyt, aby nie wiązać się z wysokimi opłatami przez cały okres spłaty kredytu samochodowego.Chociaż miesięczne płatności są ważne przy rozważaniu zakupu nowego samochodu, często dealer przedłuży okres pożyczki i podniesie oprocentowanie, aby uzyskać mniejsze płatności. Aby tego uniknąć, nie negocjuj kwot płatności, dopóki nie wynegocjujesz ceny sprzedaży pojazdu.Nie pozwól sprzedawcy wiedzieć, że masz transakcję, dopóki nie będziesz mieć ustalonej ceny sprzedaży. Niektórzy dealerzy zawyżają cenę, jeśli sądzą, że handlujesz samochodem, aby mogli zaoferować ci dużo za wymianę, która jest następnie zrównoważona przez nową cenę, jaką podają za sprzedawany samochód.Nie zapomnij obliczyć kosztu posiadania samochodu podczas opracowywania budżetu. Na przykład pojazd, który kosztuje więcej, ale ma lepsze przebiegi, może być na dłuższą metę tańszy niż tańszy samochód o niskim zużyciu paliwa. W swoich obliczeniach powinieneś również uwzględnić wartość odsprzedaży i składki ubezpieczeniowe.Nigdy nie pozwól, aby Twój ulubiony typ samochodu wyślizgnął Ci się z palców podczas zakupów. W tym artykule znajdziesz wskazówki, jak skutecznie kupować samochód. Teraz musisz po prostu postępować zgodnie z tą radą. Zabierz się do pracy już dziś!