Usługa Car Spa narodziła się z pasji do samochodów, aby wyglądały jak najlepiej, a także zapewnienia najlepszej dogłębnej i inteligentnej ochrony powierzchni lakieru. Samo korzystanie z myjni samochodowej nie wystarcza właścicielom samochodów.

Jesteśmy nowoczesną firmą zajmującą się profesjonalnym i dogłębnym czyszczeniem samochodów, działamy w Warszawie. Wykorzystujemy najlepsze środki do czyszczenia i ochrony powierzchni w celu poprawy wyglądu samochodów i utrzymania ich wartości. Car Spa odrywa się od bardziej tradycyjnych dostawców usług czyszczenia samochodów, zachęcając wszystkich właścicieli samochodów do powrotu do poczucia „nowego samochodu” i ochrony ich dumy i radości. Oferując szereg cen w zależności od wielkości samochodu i pożądanych usług, Car Spa Warszawa wnosi nowy poziom do czyszczenia samochodów i oferuje dodatkowe usługi, takie jak konserwacja tapicerki, czy renowacja reflektorów, aby jeszcze bardziej zwiększyć zakres działania. Staramy się służyć Ci najlepszą obsługą klienta. Nasz zespół rozumie jak wiele jest różnych typów samochodów i wykończeń i może polecić produkty oraz usługi, które pomogą utrzymać Twój samochód w najlepszym stanie.


Każdy pojazd, który przejeżdża przez drzwi w Car Spa Warszawa otrzymuje to, co najlepsze. Jakość usług oraz kunszt wykonania to fundamenty działalności naszej firmy. Rozumiemy, że jest wiele myjni do wyboru w każdym mieście. Dlatego ciężko pracujemy każdego dnia, aby pomóc ci zadbać o twoją dumę i radość, twój samochód. Trwałe wrażenie, które pozostawiamy na naszych klientom, nie jest tylko odzwierciedleniem naszych zasad biznesowych, ale odzwierciedleniem, które możesz wyraźnie zobaczyć za każdym razem, gdy patrzysz na swój samochód. Jeśli szukasz najlepszej usługi kompletnego czyszczenia samochodu, zaplanowanej przez Ciebie, przy użyciu światowej klasy produktów do czyszczenia i ochrony, z profesjonalnymi technikami, nie szukaj dalej, Car Spa Warszawa jest właśnie tym, czego potrzebujesz ty i twój samochód.