Wielu urlopowiczów błędnie zakłada, że hotel lub ośrodek wypoczynkowy oferuje o wiele więcej udogodnień niż wynajęty domek lub apartament, ale bardzo często takie zakwaterowanie oferuje znacznie więcej niż jakikolwiek hotel lub pensjonat może zapewnić.

Na przykład, jeśli chcesz wynająć domek w górach, możesz wybrać taki z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, ogrodem, miejscem do grillowania i dodatkowo ze wspaniałym widokiem na panoramę Tatr. Wszystkie apartamenty i domki są wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami, w pełni wyposażonymi kuchniami i łazienkami oraz wszystkimi dodatkami, które można znaleźć we własnych domach, dlatego coraz więcej osób decyduje się na wakacyjny wynajem nieruchomości, aby odpocząć w komfortowych warunkach, jakich nie zaoferuje żaden hotel czy pensjonat wypoczynkowy.

Chociaż nie mają barów hotelowych ani restauracji, domki wakacyjne w górach są dogodnie położone, więc możesz wybrać się na posiłek do miasta, próbując lokalnej kuchni i spotykając się z niektórymi sąsiadami i innymi mieszkańcami w restauracjach, barach i kawiarniach.

A jeśli jest ładna pogoda, można zjeść na świeżym powietrzu z grillem na prywatnym tarasie czy w ogrodzie. Dla rodzin wielodzietnych ich potrzeby zostaną zaspokojone dzięki prywatnym kwaterom wakacyjnym. Cała rodzina może cieszyć się taką swobodą i przestrzenią, jaką lubią, co jest często bezcenne dla osób z małymi dziećmi. Rodzice mogą się zrelaksować, podczas gdy dzieci bawią się, wiedząc, że innym gościom to nie przeszkadza i że przestrzeń nie jest zajmowana przez inne obce rodziny. Relaks i rozluźnienie jest właśnie tym, czego potrzeba na rodzinnych wakacjach, ale większość rodziców wydaje się spędzać czas, goniąc za małymi dziećmi, starając się nie przeszkadzać innym gościom, schodząc wcześnie na śniadanie, aby dostać się do dużego stołu, trzymając dzieci w małych pokojach hotelowych i zmieniając się na drinka wieczorem w barze. Wynajmując domki Zakopane masz tyle miejsca, ile potrzebujesz, bez konieczności dzielenia przestrzeni z innymi rodzinami i wyboru, kiedy i gdzie zjeść.