Używanie proxy jest proste, dlatego każdy będzie wiedział jak to wykorzystać. Trzeba tylko najpierw zacząć od konfigurowania swojej przeglądarki.

Skoro mamy adres serwera polskie proxy gdzie kupić to teraz trzeba wpisać jego dane.
Nie zapominajmy o tym, że bardzo ważny jest port, bo wtedy można będzie się połączyć z serwerem proxy i wszystko będzie działać tak jak należy. Konfiguracja przeglądarki jest prosta. Wchodzimy w ustawienia sieci, i wybieramy sieć LAN. Późnej wybieramy konfigurowanie proxy i tam wpisujemy w okienkach IP serwera i jego port. Na spokojnie każdy sobie z tym poradzi. Jeśli klikamy zatwierdzenie, ale ze stronami www się nie łączymy to może coś poszło nie tam przy wpisywaniu? Trzeba to sprawdzić i będziemy wiedzieć. Może być też tak, że ten adres nie działa, bo jest bardzo stary. Często w przypadku darmowych serwerów pojawia się problem z szybkością łącza, co oznacza, że my sobie to ustawiamy, ale nie będziemy w stanie się ze stroną internetową połączyć. Wtedy trzeba szukać innego rozwiązania albo wybierać takie polskie proxy w dobrej cenie, jakie jest płatne. Nie są to duże kwoty, dlatego warto w to zainwestować. Przekonamy się, że łącze działa bardzo dobrze, a my wreszcie jesteśmy bezpieczni i niewidoczni w sieci. Anonimowość w sieci jest bardzo potrzebna i musimy o to zadbać we własnym zakresie. Wtedy nikt nam danych wykradać nie będzie i śledzić też nie.


Korzystanie z proxy

Plusem jest to, że jeśli ustawimy dobrze adres i port to nie musimy nic robić więcej. Korzystamy sobie z przeglądarki tak jak dawniej tylko w adresie strony będzie się pojawiała wzmianka o proxy. Nie ma się tym, co przejmować to bardzo dobrze i oznacza, że wszystko działa tak jak powinno. Na tym na pewno nam zależy żeby proxy polskie dawało nam to wszystko, czego oczekujemy. Na pewno z proxy będziemy bardzo zadowoleni i dołączymy do milionów osób, które wiedzą jak bardzo istotne jest bezpieczeństwo i nie wchodzą niby bez swojego serwera proxy na jakiekolwiek strony internetowe. My od dzisiaj będziemy mogli zrobić dokładnie tak samo.