Zainteresowanie miejscami dla podróżników jest bardzo duże. W ogóle bardzo dużo osób interesuje się podnóżami. Można również wymienić takie, które nie mają na to czasu, ale i odwagi. Takie osoby chcą, chociaż być w miejscach, które na chwile je przenoszą w inny świat.

Takim miejscem jest pub, który znajduje się na Mokotowie. Został stworzony przez kogoś, kto kocha podróże i to widać. Wystrój jest inny od tych, które znamy. Często osoby, które się tam pojawiają są tym wystrojem bardzo zaskoczone oczywiście w pozytywnym sensie.

To, dlatego trzeba będzie sprawdzić czy i my jesteśmy miłośnikami podróży, a jeśli tak to będziemy w tym pubie spędzać o wiele więcej czasu. Wszystko jest tam inne. Nawet obsługa jest inna, bo zachowuje się tak jak, powinna czyli jest bardzo miła i pomocna. Będziemy się tam czuć lepiej niż w swoim domu, dlatego trzeba będzie się tam już dzisiaj udać.

Co można tam znaleźć?

Na pewno można zjeść pyszne jedzenie, którego nie znajdziemy w innym miejscu. Menu zostało w taki sposób dobrane żeby było pyszne i zaskakujące, dlatego powinniśmy tych smaków spróbować, a przekonamy się jak to wszystko wygląda. To nie wszystko, bo można też napić się tam i napojów bez alkoholu i z alkoholem. Oznacza to, że każdy dla siebie znajdzie to, co mu odpowiada. W jednej z sal mamy zdjęcia z podróży z całego świata, ale w drugiej sali mamy miejsce do spoczynku.

Wiele osób mówi właśnie o tym miejscu do odpoczynku, bo tam znajduje się kilka hamaków i można sobie po prostu zrelaksować się po bardzo ciężkim dniu w pracy czy na uczelni. Miejsce niesamowicie klimatyczne i oryginalne. Miło jest miejsce, które pod każdym względem jest inne od tych, które znamy. Warto wcześniej odwiedzić stronę internetową tego pubu pod adresem lunch Mokotów. Przekonamy się wtedy ze zdjęć jak to miejsce wygląda. Na żywo jest jeszcze lepiej, dlatego trzeba znaleźć czas i tam pójść. Zabierzmy rodzinę albo znajomych i wtedy wszyscy będziemy się bardzo dobrze bawić i właśnie o to przecież nam chodzi.