Duża ilość płytek ceramicznych dostępnych na rynku pozwala nam stworzyć wyjątkowe wnętrza, może być to łazienka czy też kuchnia, możemy wybrać różne kolory, odcienie, płytki proste czy też wypukłe.

Naturalnie dużym zainteresowaniem cieszą się płytki szare, beżowe. Z pewnością doskonale mogą wpasować do wystroju naszego domu, połączenie koloru płytek w odcieniach szarych i kremowych może być doskonałym rozwiązaniem w przypadku niejednej łazienki.

Odcienie szarości do łazienki i kuchni

Płytki z serii Natura i Naturo z Paradyża

Bardzo ciekawe modele znajdziemy w linii Natura oraz Naturo z firmy Paradyż, są to płytki w gatunku pierwszym, zatem będą posiadały równe krawędzie, możemy w tym przypadku wykorzystać cienką fugę, co da bardzo dobry efekt. Są to płytki wykonane z gresu szkliwionego, dlatego też mogą doskonale sprawdzić się na naszej podłodze w łazience, gdzie często może znajdować się woda i wilgoć. Szkliwo zapewnia bardzo dobrą ochronę płytce, dlatego jest to rozwiązanie bardzo uniwersalne, które pozwala na wszechstronne zastosowanie. Oczywiście tego typu płytkę zastosujemy także na ścianie, zatem możemy stworzyć bardzo ciekawy wystrój całej łazienki czy też kuchni.

Oczywiście płytki, które imitują kamień, są obecnie bardzo popularne, wprowadzają na pewno surowość do naszych wnętrz, często stosowane są także w przypadku salonu czy też przedpokoju. Możemy wybrać płytki o wielkości 60 x 60 cm czy też o większych rozmiarach, które z pewnością świetnie sprawdzą się na większej powierzchni. Płytki z serii Naturo mogą imitować beton, dlatego też warto wykorzystać je w przypadku kiedy chcemy stworzyć wnętrza industrialne. Oczywiście to płytki o bardzo dobrych właściwościach, posiadają antypoślizgowość R10, dzięki czemu są to płytki, na których się nie poślizgniemy, dodatkowo posiadają one wysoką klasę ścieralności, co sprawi iż będą służyły nam przez wiele lat.

Płytki Natura i Naturo możemy ze sobą włączyć, posiadają one te same rozmiary, dzięki czemu możemy także stworzyć podłogę lub ścianę w różnych kolorach, zastosować kontrast. Dzięki nim stworzymy także elegancki wygląd naszej ściany zarówno w kuchni, jak i w łazience. Tego typu płytki zakupimy na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/NATURANATURO/6368, warto zwrócić uwagę na ich kolorystykę, mogą być to płytki w kolorze szarym czy kremowym, także będzie to kolorystyka, która imituje beton. Zatem możemy do różnych wnętrz wybrać płytki, które najbardziej nam odpowiadają pod względem kolorystycznym.